Nordflam

2 товара
11.354UAН
342

Стекло прямое Мощность (кВт) 6 кВт Топливо дрова, брикеты Диаметр дымоходной трубы 120 мм Вес 66 кг Страна производитель Польша КПД 70 %

КОНФИГУРАЦИЯ Одно стекло
МОЩНОСТЬ 6 кВт
Вес 66 кг
Цвет Черный
МАТЕРИАЛ Чугун
ТОПЛИВО дерево, дрова,брикеты
ДИАМЕТР ДЫМОХОДНОЙ ТРУБЫ 120 мм
ПОДЬЕМНАЯ ДВЕРЬ Нет
ПРОИЗВОДИТЕЛЬ Nordflam
СТРАНА ПРОИЗВОДИТЕЛЬ Польша
СТЕКЛО прямое
31.274UAН
942

Переваги польських топок Nordflam: подвійна задня стінка в камері згорання; вбудований шибер для регулювання тяги; регулятори подачі кисню зверху і знизу; герметичні шнури, що забезпечують чистоту камінного скла в процесі горіння; термостійке скло, що гарантує безпеку від пожежі і від проникнення шкідливих газів; можливість використання грилю; відповідність європейським стандартам якості.

Опалювальне обладнання Nordflam - надійний помічник у вашому будинку      Польська компанія Nordflam, була заснована в 1998 році в невеликому місті Цешин, спеціалізувалася на випуску устаткування для опалення. Каміни і топки, що випускаються підприємством під торговою маркою Нордфлам, за такий нетривалий термін свого існування, стали користуватися популярністю на ринку опалювального обладнання в багатьох країнах Європи. Пристрої відповідають європейському стандарту якості PN-EN 13229. Запорукою попиту даного обладнання - стало застосування передових методів чавунного лиття. Каміни і топки Nordflam: особливості      Продукція Нордфлам виконується у вигляді камер згорання закритого типу, які застосовуються для різноманітних камінів, працюють на твердому паливі. Основним матеріалом у виробництві є якісний жаростійкий чавун, виготовлений під високим тиском, що запобігає утворенню раковин і повітряних пір. Дверцята, що закривають топку, виготовляються зі скла, яке є термостійким. Його поставляє німецька фірма-партнер Robax. Переваги камінів і топок Нордфлам      Устаткування, яке випускається під цим брендом, має наступні переваги: висока енергоефективність з ККД більше 70%; мінімальне споживання палива, при високій тепловіддачі; потовщені подвійні задні перегородка; димозбірник монолітного типу; камінні топки оснащені шибером; простота монтажу топок уможливлює їх установку самостійно; екологічність та безпека використання; довговічність, навіть при постійному використанні. Широкий асортимент обладнання Нордфлам      Модельний ряд компанії досить широкий, має кілька серій. З багатого асортименту можна підібрати топку для каміна, яка буде розташовуватися в будь-якій частині приміщення - в кутку, по центру або біля стіни. Камінні конструкції Нордфлам здатні забезпечити теплом приміщення з різними розмірами, і при цьому гармонійно вписатися в їх інтер'єр. Панорамне скло в окремих моделях забезпечить просторовий 3D-ефект, занурюючи Вас у вогняну безодню.      Каміни та топки Nordflam здатні задовольнити потреби найвимогливіших споживачів.