Біокамін Kratki DELTA 700 кутовий лівий

Відкласти Порівняти
Артикул: 1176147803
Характеристики

Материал топки   —   Сталь

Состояние   —   Новое

12384 грн./шт:

Біокамін DELTA 700 КУТОВИЙ ЛІВИЙ - горизонтальний кутовий біокамін, відкритий з лівого боку. Стані оригінальним декором зони відпочинку.

Вбудовуваний настінний біокамін Kratki моделі DELTA/L/700/TUV обладнаний механічним біопальником з довжиною лінії вогню 35 см, та контейнером для біопалива ємністю 0,75 л. Висота полум'я регулюється за допомогою металевої засувки.

Цей біокамін призначений для монтажу в стінну нішу або декоративний елемент, що виступає зі стіни.

Його можна розмістити як в просторому будинку, так і в невеликій квартирі (не потребує димаря). Це відмінне рішення для дизайну інтер'єру єра.

Біокамін піднімає температуру до декількох градусів Цельсія, в залежності від висоти полум'я і розмірів внутрішньої частини. 100% генерованого тепла передається в приміщення, завдяки чому біокамін може стати додатковим джерелом тепла.

Використання

Просто залийте біопаливо до рівня, зазначеного у контейнері, і підпаліть за допомогою довгої запальнички або сірників. Не наливайте біопаливо в працюючий камін, дочекайтеся, поки контейнер для біопалива трохи охолоне. Можна гасити полум'я в будь-який час за допомогою засувки.

Не забудьте провітрити приміщення, де розташований біокамін. Пристрій працює на рідкому паливі, дотримуйтесь загальноприйнятих заходів пожежної безпеки.

Якість і гарантія

Біокаміни Kratki виготовлені з високоякісних матеріалів. Виробничий процес здійснюється відповідно до світових стандартів, що підтверджується отриманою сертифікацією ISO 9001:2015.

Крім цього, процес виробництва біокаміна контрольований TÜV Rheinland Poland - біокамін має німецький сертифікат безпеки TÜV. Контейнер, сертифікований TÜV, має додаткову спеціальну камеру, яка запобігає розливу палива у разі випадкового переповнення бака. Він також має індікатор максимального рівня палива. Абсорбуюча вставка, розміщена в центрі контейнера, знижує витрату палива і захищає від розливу біопалива в разі нахилу пристрою.

Гарантія складає 2 роки з моменту покупки виробу.

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Країна виробника Польща
ХАРАКТЕРИСТИКИ БІОКАМІНІВ
Ємність контейнера 0,75 л
Матеріал сталь
Лінія вогню 350
Тип біокаміну настінний
Тип пальника механічна

Материал топки   —   Сталь

Состояние   —   Новое

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок