Біокамін Kratki ECHO білий

Відкласти Порівняти
Артикул: 1178150309
Характеристики

Материал топки   —   Сталь

Состояние   —   Новое

Вес камина   —   7.8

3232 грн./шт:

Біокамін ECHO БІЛИЙ овальної форми, плавні лінії якого чудово доповнять сучасний інтер'єр вітальні або тераси.

Переносний біокамін Kratki моделі ECHO/BIALY/TUV обладнаний механічною биогорелкой з довжиною лінії вогню 15 см, і контейнером для біопалива ємністю 0,2 л, Висота полум'я регулюється за допомогою металевої засувки.

Цей окремостоячий камін не вимагає складного монтажу, може бути розміщений де завгодно. Досить зібрати деталі біокаміна, вкладені в упаковку, в відповідності з інструкцією по застосуванню.

Його можна розмістити як в просторому будинку, так і в невеликій квартирі - димар для установки біокаміна не потрібно. Це оригінальне рішення для дизайну інтер'єру.

Біокамін піднімає температуру до декількох градусів Цельсія, в залежності від висоти полум'я і розмірів внутрішньої частини. 100% генерованого тепла передається в приміщення, завдяки чому біокамін може стати додатковим джерелом тепла.

Використання

Просто залийте біопаливо до рівня, зазначеного у контейнері, і підпаліть з допомогою довгої запальнички або сірників. Не заливайте біопаливо в працюючий камін, дочекайтеся, поки контейнер для біопалива трохи охолоне. Можна гасити полум'я в будь-який час за допомогою засувки.

Не забудьте провітрити приміщення, де розташований біокамін. Пристрій працює на рідкому паливі, дотримуйтеся загальноприйнятих заходів пожежної безпеки.

Якість та гарантія

Біокаміни Kratki виготовлені з високоякісних матеріалів. Виробничий процес здійснюється у відповідності з світовими стандартами, що підтверджується отриманої сертифікацією ISO 9001:2015.

Кроме этого, процесс производства биокамина контролируется TÜV Rheinland Poland - биокамин имеет немецкий сертификат безопасности TÜV. Контейнер, сертифицированный TÜV, имеет дополнительную специальную камеру, которая предотвращает разлив топлива в случае случайного переполнения бака. Он также имеет индикатор максимального уровня топлива. Абсорбирующая вставка, размещенная в центре контейнера, снижает расход топлива и защищает от разлива биотоплива в случае наклона устройства.

Гарантия составляет 2 года с момента покупки изделия.

 • Производитель:Kratki
 • Модель:ECHO/BIALY/TUV
 • Вес:7.80kg
 • Розміри:16.20 cm x 50.00 cm x 29.06 cm
  ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
  Країна виробник Польща
  ХАРАКТЕРИСТИКИ БІОКАМІНІВ
  Ємність контейнера 0,2 л
  Матеріал сталь
  Лінія вогню 150
  Тип біокаміна переносний
  Тип пальника механічна

Материал топки   —   Сталь

Состояние   —   Новое

Вес камина   —   7.8

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок