Біокамін Kratki HOTEL MINI білий

Відкласти Порівняти
Артикул: 1178919850
Характеристики

Материал топки   —   Сталь

Состояние   —   Новое

Вес камина   —   5.7

4480 грн./шт:

Біокамін HOTEL MINI БІЛИЙ - невеликий переносний біокамін, простий і елегантний. При сприятливих погодних умовах може використовуватися в саду або на терасі.

Переносний біокамін Kratki моделі HOTEL/MINI/BIALY/TUV обладнаний механічною биогорелкой з довжиною лінії вогню 15 см, і контейнером для біопалива ємністю 0,2 л, Висота полум'я регулюється за допомогою металевої засувки.

Біокамін оснащений захисним склом, що підвищує безпеку його використання, особливо якщо в будинку є діти або домашні тварини.

Цей окремостоячий камін не вимагає складного монтажу, може бути розміщений де завгодно. Досить зібрати деталі біокаміна, вкладені в упаковку, в відповідності з інструкцією по застосуванню.

Його можна розмістити як в просторому будинку, так і в невеликій квартирі - димар для установки біокаміна не потрібно. Це оригінальне рішення для дизайну інтер'єру.

Біокамін піднімає температуру до декількох градусів Цельсія, в залежності від висоти полум'я і розмірів внутрішньої частини. 100% генерованого тепла передається в приміщення, завдяки чому біокамін може стати додатковим джерелом тепла.

Використання

Просто залийте біопаливо до рівня, зазначеного у контейнері, і підпаліть з допомогою довгої запальнички або сірників. Не заливайте біопаливо в працюючий камін, дочекайтеся, поки контейнер для біопалива трохи охолоне. Можна гасити полум'я в будь-який час за допомогою засувки.

Не забудьте провітрити приміщення, де розташований біокамін. Пристрій працює на рідкому паливі, дотримуйтеся загальноприйнятих заходів пожежної безпеки.

Якість та гарантія

Біокаміни Kratki виготовлені з високоякісних матеріалів. Виробничий процес здійснюється у відповідності з світовими стандартами, що підтверджується отриманої сертифікацією ISO 9001:2015.

Крім цього, процес виробництва біокаміна контролюється TÜV Rheinland Poland - біокамін має німецький сертифікат безпеки TUV. Контейнер, сертифікований TÜV, має додаткову спеціальну камеру, яка запобігає розлив палива у разі випадкового переповнення бака. Він також має індикатор максимального рівня палива. Абсорбуюча вставка, розміщена в центрі контейнера, знижує витрату палива і захищає від розливу біопалива у разі нахилу пристрою.

Гарантія складає 2 роки з моменту покупки виробу.

  • Виробник:Kratki
  • Модель:HOTEL/MINI/BIALY/TUV
  • Вага:5.70 kg
  • Розміри:23.40 cm x 39.00 cm x 25.00 cm
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Країна виробник Польща
ХАРАКТЕРИСТИКИ БІОКАМІНІВ
Ємність контейнера 0,2 л
Матеріал сталь + скло
Лінія вогню 150
Тип біокаміна переносний
Тип пальника механічна

Материал топки   —   Сталь

Состояние   —   Новое

Вес камина   —   5.7

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок