Біокамін Kratki HOTEL mini

Відкласти Порівняти
Артикул: 1178905590
Характеристики

Материал топки   —   Сталь

Состояние   —   Новое

Вес камина   —   5.7

3744 грн./шт:

Зменшений при варіант популярної моделі біокамінів серії Hotel. Виріб виконаний з вогнетривкого скла і високоякісної сталі зі спеціальним порошковим покриттям. Скляні стінки з двох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять біокамін Kratki HOTEL MINI безпечним у використанні, забезпечуючи додатковий захист для дітей і домашніх тварин.

Переносний біокамін Kratki моделі HOTEL/MINI/TUV обладнаний механічним біопальником з довжиною лінії вогню 15 см, та контейнером для біопалива ємністю 0,2 л Висота полум'я регулюється за допомогою металевої засувки.

Цей камін не вимагає складного монтажу, може бути розміщений де завгодно. Досить зібрати деталі біокаміна, вкладені в упаковку, відповідно до інструкції по застосуванню.

Його можна розмістити як в просторому будинку, так і в невеликій квартирі (не потребує димаря). Це відмінне рішення для дизайну інтер'єру єра.

Біокамін піднімає температуру до декількох градусів Цельсія, в залежності від висоти полум'я і розмірів внутрішньої частини. 100% генерованого тепла

передається в приміщення, завдяки чому біокамін може стати додатковим джерелом тепла.

Використання

Просто залийте біопаливо до рівня, зазначеного у контейнері, і підпаліть за допомогою довгої запальнички або сірників. Не наливайте біопаливо в працюючий камін, дочекайтеся, поки контейнер для біопалива трохи охолоне. Можна гасити полум'я в будь-який час за допомогою засувки.

Не забудьте провітрити приміщення, де розташований біокамін. Пристрій працює на рідкому паливі, дотримуйтесь загальноприйнятих заходів пожежної безпеки.

Якість і гарантія

Біокаміни Kratki виготовлені з високоякісних матеріалів. Виробничий процес здійснюється відповідно до світових стандартів, що підтверджується отриманою сертифікацією ISO 9001:2015.

Крім цього, процес виробництва біокаміна контрольований TÜV Rheinland Poland - біокамін має німецький сертифікат безпеки TÜV. Контейнер, сертифікований TÜV, має додаткову спеціальну камеру, яка запобігає розливу палива у разі випадкового переповнення бака. Він також має індікатор максимального рівня палива. Абсорбуюча вставка, розміщена в центрі контейнера, знижує витрату палива і захищає від розливу біопалива в разі нахилу пристрою.

Гарантія складає 2 роки з моменту покупки виробу.

Якщо пальник біокаміна HOTEL MINI здається вам занадто малим, дивіться також базову модель серії - біокамін HOTEL з пальником 25 см, або ж біокамін INDIA з таким самим пальником, як у HOTEL, альо без скляних стіночок.

Якщо дозволяє місце в приміщенні - рекомендуємо звернути увагу на біокаміни з порталом, які дозволяють відтворити традиційну атмосферу вітальні з каміном.

 • Виробник:Kratki
 • Модель:HOTEL/MINI/TUV
 • Вага:5.70 kg.
 • Розміри:23.40 cm x 39.00 cm x 25.00 cm
  ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
  Країна виробника Польща
  ХАРАКТЕРИСТИКИ БІОКАМІНІВ
  Ємність контейнера 0,2 л
  Матеріал сталь + скло
  Лінія вогню 150
  Тип біокаміну переносний
  Тип пальника механічна

Материал топки   —   Сталь

Состояние   —   Новое

Вес камина   —   5.7

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок