Біокамін Kratki NESTTUV

Відкласти Порівняти
Артикул: 1197564891
Характеристики

Вес   —   4

Состояние   —   Новое

2368 грн./шт:

Біокамін Kratki NEST

  • Виробник:Kratki
  • Модель:NEST/TUV
  • Вага:4.00 kg
  • Розміри:20.00 cm x 30.00 cm x 30.00 cm

Біокамін NEST - переносна модель для настільного або підлогового розміщення. У гарну погоду може вікорістовуватіся на терасі. Декоративної особливістю даної моделі є двостороннє скління.

Переносний біокамін Kratki моделі NEST/TUV обладнаний круглим механічним біопальником діаметром 7 см, та контейнером для біопалива ємністю 0,2 л

Біокамін обладнань захисним склом, що підвищує безпеку його використання, особливо, якщо в будинку є діти або домашні тварини.

Цей камін не вимагає складного монтажу, може бути розміщений де завгодно. Досить зібрати деталі біокаміна, вкладені в упаковку, відповідно до інструкції по застосуванню.

Його можна розмістити як в просторому будинку, так і в невеликій квартирі (не потребує димаря). Це відмінне рішення для дизайну інтер'єру єра.

Біокамін піднімає температуру до декількох градусів Цельсія, в залежності від висоти полум'я і розмірів внутрішньої частини. 100% генерованого тепла передається в приміщення, завдяки чому біокамін може стати додатковим джерелом тепла.

Використання

Просто залийте біопаливо до рівня, зазначеного у контейнері, і підпаліть за допомогою довгої запальнички або сірників. Не наливайте біопаливо в працюючий камін, дочекайтеся, поки контейнер для біопалива трохи охолоне. Можна гасити полум'я в будь-який час за допомогою засувки.

Не забудьте провітрити приміщення, де розташований біокамін. Пристрій працює на рідкому паливі, дотримуйтесь загальноприйнятих заходів пожежної безпеки.

Якість і гарантія

Біокаміни Kratki виготовлені з високоякісних матеріалів. Виробничий процес здійснюється відповідно до світових стандартів, що підтверджується отриманою сертифікацією ISO 9001:2015.

Крім цього, процес виробництва біокаміна контрольований TÜV Rheinland Poland - біокамін має німецький сертифікат безпеки TÜV. Контейнер, сертифікований TÜV, має додаткову спеціальну камеру, яка запобігає розливу палива у разі випадкового переповнення бака. Він також має індікатор максимального рівня палива. Абсорбуюча вставка, розміщена в центрі контейнера, знижує витрату палива і захищає від розливу біопалива в разі нахилу пристрою.

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Країна виробника Польща
ХАРАКТЕРИСТИКИ БІОКАМІНІВ
Ємність контейнера 0,2 л
Матеріал сталь + скло
Лінія вогню
Тип біокаміну переносний
Тип пальника механічна

Вес   —   4

Состояние   —   Новое

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок