Біокамін Kratki QUARERETUV

Відкласти Порівняти
Артикул: 1199043826
Характеристики

Вес   —   63.5

Состояние   —   Новое

17120 грн./шт:

Біокамін Kratki QUARERE білий

  • Виробник:Kratki
  • Модель:QUAERERE/TUV
  • Вага:63.50 kg
  • Розміри:32.50 cm x 115.00 cm x 95.00 cm

Підлоговий біокамін QUAERERE Kratki виконаний з МДФ і пофарбований у білий колір, внутрішній корпус з нержавіючої сталі з порошковим покриттям чорного кольору. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника. Представлена модель призначений для використання в жілих помещеніях. Монтується впритул до плоскої стіни.

Біокамін з порталом Kratki моделі QUAERERE/TUV обладнаний механічним біопальником з довжиною лінії вогню 35 см, та контейнером для біопалива ємністю 0,75 л. Висота полум'я регулюється за допомогою металевої засувки.

Цей камін не вимагає складного монтажу, може бути розміщений де завгодно. Досить зібрати деталі біокаміна, вкладені в упаковку, відповідно до інструкції по застосуванню.

Його можна розмістити як в просторому будинку, так і в невеликій квартирі (не потребує димаря). Це відмінне рішення для дизайну інтер'єру єра.

Біокамін піднімає температуру до декількох градусів Цельсія, в залежності від висоти полум'я і розмірів внутрішньої частини. 100% генерованого тепла передається в приміщення, завдяки чому біокамін може стати додатковим джерелом тепла.

Використання

Просто залийте біопаливо до рівня, зазначеного у контейнері, і підпаліть за допомогою довгої запальнички або сірників. Не наливайте біопаливо в працюючий камін, дочекайтеся, поки контейнер для біопалива трохи охолоне. Можна гасити полум'я в будь-який час за допомогою засувки.

Не забудьте провітрити приміщення, де розташований біокамін. Пристрій працює на рідкому паливі, дотримуйтесь загальноприйнятих заходів пожежної безпеки.

Якість і гарантія

Біокаміни Kratki виготовлені з високоякісних матеріалів. Виробничий процес здійснюється відповідно до світових стандартів, що підтверджується отриманою сертифікацією ISO 9001:2015.

Крім цього, процес виробництва біокаміна контрольований TÜV Rheinland Poland - біокамін має німецький сертифікат безпеки TÜV. Контейнер, сертифікований TÜV, має додаткову спеціальну камеру, яка запобігає розливу палива у разі випадкового переповнення бака. Він також має індікатор максимального рівня палива. Абсорбуюча вставка, розміщена в центрі контейнера, знижує витрату палива і захищає від розливу біопалива в разі нахилу пристрою.

Характеристики

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Країна виробника Польща
ХАРАКТЕРИСТИКИ БІОКАМІНІВ
Ємність контейнера 0,75 л
Матеріал МДФ + сталь
Лінія вогню 350
Тип біокаміну з порталом
Тип пальника механічна

Вес   —   63.5

Состояние   —   Новое

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок