Біокамін Kratki TANGO 2 чорний

Відкласти Порівняти
Артикул: 1179531203
Характеристики

Материал топки   —   Сталь

Состояние   —   Новое

2944 грн./шт:

Підлоговий біокамін Kratki TANGO 2 ЧОРНИЙ з круглим пальником, завдяки своєму простому і елегантному дизайну ідеально підійде як для комерційних, так і житлових приміщень. Скляні стінки з чотирьох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять цей біокамін більш безпечним у використанні, забезпечуючи додатковий захист для дітей і домашніх тварин.

Як і всі окремі біокаміни, ви можете з легкістю перемістити його в будь-яке місце. За наявності сприятливих погодних умов (відсутності дощу і вітру) такий прилад можна встановлювати в саду або відкритій терасі.

Переносний біокамін Kratki моделі TANGO2/CZARNY/TUV обладнаний круглим механічним біопальником діаметром 7 см, та контейнером для біопалива ємністю 0,2 л

Цей камін не вимагає складного монтажу, може бути розміщений де завгодно. Досить зібрати деталі біокаміна, вкладені в упаковку, відповідно до інструкції по застосуванню.

Його можна розмістити як в просторому будинку, так і в невеликій квартирі (не потребує димаря). Це відмінне рішення для дизайну інтер'єру єра.

Біокамін піднімає температуру до декількох градусів Цельсія, в залежності від висоти полум'я і розмірів внутрішньої частини. 100% генерованого тепла передається в приміщення, завдяки чому біокамін може стати додатковим джерелом тепла.

Використання

Просто залийте біопаливо до рівня, зазначеного у контейнері, і підпаліть за допомогою довгої запальнички або сірників. Не наливайте біопаливо в працюючий камін, дочекайтеся, поки контейнер для біопалива трохи охолоне. Можна гасити полум'я в будь-який час за допомогою засувки.

Не забудьте провітрити приміщення, де розташований біокамін. Пристрій працює на рідкому паливі, дотримуйтесь загальноприйнятих заходів пожежної безпеки.

Якість і гарантія

Біокаміни Kratki виготовлені з високоякісних матеріалів. Виробничий процес здійснюється відповідно до світових стандартів, що підтверджується отриманою сертифікацією ISO 9001:2015.

Крім цього, процес виробництва біокаміна контрольований TÜV Rheinland Poland - біокамін має німецький сертифікат безпеки TÜV. Контейнер, сертифікований TÜV, має додаткову спеціальну камеру, яка запобігає розливу палива у разі випадкового переповнення бака. Він також має індікатор максимального рівня палива. Абсорбуюча вставка, розміщена в центрі контейнера, знижує витрату палива і захищає від розливу біопалива в разі нахилу пристрою.

Гарантія складає 2 роки з моменту покупки виробу.

Розміщувати Kratki TANGO2 слід на столі або поличці, так як у нього невеликий розмір. А ось наступна модель серії, біокамін розміру L Kratki TANGO3, буде добре виглядати вже на підлозі.

Для більшої безпеки, при наявності в будинку маленьких дітей і домашніх тварин, рекомендуємо встановити один з настінних біокамінів, до якого буде не так-то просто дотягнутися.

 • Виробник:Kratki
 • Модель:TANGO2/CZARNY/TUV
 • Вага:5.20kg
 • Розміри:25.00cm x 25.00cm x 35.30cm
  ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
  Країна виробника Польща
  ХАРАКТЕРИСТИКИ БІОКАМІНІВ
  Ємність контейнера 0,2 л
  Матеріал сталь + скло
  Лінія вогню
  Тип біокаміну переносний
  Тип пальника механічна

Материал топки   —   Сталь

Состояние   —   Новое

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок