Біокамин Kratki MARCHTUV

Відкласти Порівняти
Артикул: 1202892616
Характеристики

Состояние   —   Новое

Вес камина   —   54

20032 грн./шт:

Біокамін Kratki MARCH білий

  • Виробник:Kratki
  • Модель:MARCH/TUV
  • Вага:54.00 kg
  • Розміри:25.25 cm x 100.00 cm x 85.70 cm

Підлоговий біокамін MARCH БІЛИЙ Kratki з порталом в англійському стилі. Портал біокаміна виконаний з МДФ і пофарбований у білий колір. Внутрішній корпус з нержавіючої сталі з порошковим покриттям чорного кольору. Регулювання інтенсивності полум'я виконується кришкою пальника. Представлена модель призначена для використання в житлових приміщеннях. Монтується впритул до плоскій стіні.

Цей окремостоячий камін не вимагає складного монтажу, може бути розміщений де завгодно. Досить зібрати деталі біокаміна, вкладені в упаковку, в відповідності з інструкцією по застосуванню.

Його можна розмістити як в просторому будинку, так і в невеликій квартирі - димар для установки біокаміна не потрібно. Це оригінальне рішення для дизайну інтер'єру.

Біокамін піднімає температуру до декількох градусів Цельсія, в залежності від висоти полум'я і розмірів внутрішньої частини. 100% генерованого тепла передається в приміщення, завдяки чому біокамін може стати додатковим джерелом тепла.

Використання

Просто залийте біопаливо до рівня, зазначеного у контейнері, і підпаліть з допомогою довгої запальнички або сірників. Не заливайте біопаливо в працюючий камін, дочекайтеся, поки контейнер для біопалива трохи охолоне. Можна гасити полум'я в будь-який час за допомогою засувки.

Не забудьте провітрити приміщення, де розташований біокамін. Пристрій працює на рідкому паливі, дотримуйтеся загальноприйнятих заходів пожежної безпеки.

Якість та гарантія

Біокаміни Kratki виготовлені з високоякісних матеріалів. Виробничий процес здійснюється у відповідності з світовими стандартами, що підтверджується отриманої сертифікацією ISO 9001:2015.

Кроме этого, процесс производства биокамина контролируется TÜV Rheinland Poland - биокамин имеет немецкий сертификат безопасности TÜV. Контейнер, сертифицированный TÜV, имеет дополнительную специальную камеру, которая предотвращает разлив топлива в случае случайного переполнения бака. Он также имеет индикатор максимального уровня топлива. Абсорбирующая вставка, размещенная в центре контейнера, снижает расход топлива и защищает от разлива биотоплива в случае наклона устройства.

Гарантия составляет 2 года с момента покупки изделия.

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Страна производитель Польша
ХАРАКТЕРИСТИКИ БІОКАМІНІВ
Ємність контейнера 0,75 л
Матеріал МДФ + сталь
Лінія вогню 350
Тип біокаміна з порталом
Тип пальника механічна

Состояние   —   Новое

Вес камина   —   54

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок