Дровяна пічь для лазні та сауни Теплодар Русь-Панорама 12 ЛНЗП профі з ГЛП

Відкласти Порівняти
Артикул: 1351992577
599 грн./шт:

Теплодар Русь-Панорама 12 ЛНЗП профі - це вдосконалена модель звичайної Печі Русь-Панорама 12 ЛНЗП.

Виробник Теплодар
Додаткові параметри** комерційні
Об'єм парильні (м. куб) 7-12
Режим паріння російська лазня
Матеріал топки нержавіюча сталь
Отримання парі камінь + ГЛП - генератор легкої парі
Додаткова функція нагрів води
Тип дверцят камінного типу
Призначення комерційна
Вага каміння (кг) 50
Ресурс використання (років) 10
Віді палива дрова, брикети
Діаметр димаря (мм) 115
Розміри В/Ш/Д (мм) 804/335/488
Вага (кг) 60
Гарантія (років) 5 - домашнє користування; 1 комерційного выкористання

Дана модель призначений для інтенсивного використання в умовах комерційної лазні або сауни обсягом від 7 до 12 м. куб. Піч реалізує ідеальний мікроклімат в парній і дозволяє генерувати велику кількість якісної парі. Крім вологої парі отріманої від каменів грубка здатна створювати сухий пар за рахунок вбудованого генератора легкої парі.

Перевагами печі для лазні Теплодар Русь-Панорама 12 ЛНЗП профі є:

  • Міцна і надійна топкова камера, що зроблена з високолегованої нержавіючої сталі товщиною 4 мм з наявністю хрому 17%. Така топка готова до повсякденної експлуатації в умовах професійних лазнь і має гарантію 1 рік в умовах комерції.
  • Розумно продумана система збалансованого нагріву приміщення і каменів для отримання добротної парі за рахунок високої кам'янської янкі і середнього кожуха конвектора.
  • У печі вмонтований генератор легкої парі, завдяки чому ви зможете генерувати легкий од, дрібнодисперсну пару дрібних фракцій. Таку пару не видно, вона не обпалює тіло при русі повітря і набагато приємніша для дихання.
  • Великі панорамні двері з термостійким склом дозволить створити ефект каміну, в кімнаті відпочинку і внести якийсь затишок і спокій.
  • Компактні габаритні розміри, стильний візуальний вигляд і класична кам'янка дозволять встановити грубку в будь-якому зручному місці парної і прикрасити інтер'єр.

Піч для лазні Теплодар Русь-панорама 12 ЛНЗП профі є відмінним співвідношенням ціни і якості. Придбавши цю піч, ви отримуєте ідеальний мікроклімат в парній, високу надійність і сучасний дизайн у своїй улюбленій парній.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок