Дровяна піч для лазні та сауни Теплодар Русь 12 ЛНЗП профі з ГЛП

Відкласти Порівняти
Артикул: 1351947876
406 грн./шт:

Піч для лазні та сауни Теплодар Русь 12 ЛНЗП профі виготовлена спеціально з метою експлуатації в умови комерційного користування.

Виробник Теплодар
Додаткові параметри** комерційні
Об'єм парильні (м. куб) 7-12
Режим паріння російська лазня
Матеріал топки нержавіюча сталь
Отримання парі камінь + ГЛП - генератор легкої парі
Додаткова функція нагрів води
Тип дверцят глуха
Призначення комерційна
Вага каміння (кг) 60
Ресурс використання (років) 10
Віді палива дрова, брикети
Діаметр димаря (мм) 115
Розміри В/Ш/Д (мм) 810/335/690
Вага (кг) 54
Гарантія (років) 5 - домашнє користування;
1 комерційного выкористання

Дана дров'яна піч для лазні розрахована на парні об'єднання об'ємом від 7 до 12 м. куб і готова до повсякденної експлуатації. Піч має надійну топкову камеру і глибоку класичну кам'янської янку що дозволяє створювати ідеальний мікроклімат в парних.

Перевагами печі для лазні та сауни Теплодар Русь 12 ЛНЗП профі є:

1. Топка печі виконана з високолегованої нержавіючої сталі товщиною 4 мм до складу якої входити 17% хрому, що в сукупності впливає на довгий експлуатаційний термін, і захист печі від прогорання.
2. Теплодар Русь 12 ЛНЗП профі ідеально підходить для створення мікроклімату класичних російських лазень. Піч має не великий кожух-конвектор, і високу кам'янської янку що дозволяє збалансовано прогрівати в один и тієї ж годину повітря в приміщенні, і каміння до температури отримання пари.
3. Величезним плюсом є наявність генератора легкої парі, який генерує легкий, дрібнодисперсний пар, що приємний для дихання, і не обпікає тіло.
4. Стильний візуальний вигляд і компактні габаритні розміри дозволяють встановити дану банну піч в будь-якому зручному місці парної з різним дизайном.

Піч для лазні та сауни Теплодар Русь 12 ЛНЗП профі - це висока якість для професійного використання. Паріння з даною піччю припаде до душі кожному шанувальнику гарненько попаритися, і отримати нові відчуття від запатентованої системи генератора легкої парі.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок