Електрокамянка для сауни та лазні EcoFlame AMC-60 STJ 6 кВт

Відкласти Порівняти
Артикул: 1351105209
159 грн./шт:

Електрокам'янка EcoFlame серії AMV-60 STJ створена для приміщень, обсяг яких коливається між 5 і 9 кубічними метрами. Кам'янка створена для створення мікроклімату фінської сауни або традиційної російської лазні. Електрична піч для сауни вміщує в собі 18 кілограм каменів, завдяки яким електрокам'янка виділяє велику кількість густого пара.

Електрична піч EcoFlame - це якісне обладнання для лазні та сауни, яке демонструє безліч переваг. Серед основних варто виділити наступні:

  • зручне управління - кілька регуляторів температури, встановлених на корпусі, дозволять створити бажаний мікроклімат і підтримувати його протягом налаштованого часу;
  • якісні електротени - нагрів приміщення за 55 хвилин;
  • гальвазірованние оцинковані пластини - підсилюють обладнання і роблять його більш стійким до високих температур і іншим впливам.
Екофлейм - електрокам'янки для домашньої лазні або сауни, які настільки ж ефективні, як прості в користуванні. Кам'янка EcoFlame AMV-60 STJ є найкращим обладнанням для невеликої парної, де вона забезпечить якісний нагрів і потрібну кількість пара.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок