Електрокамянка для сауни та лазні EcoFlame SAM D-21 21 кВт пульт CON6

Відкласти Порівняти
Артикул: 1351243315
553 грн./шт:
Виробник EcoFlame
Підключення (Вольт) 380
Об'єм парильні (м. куб) 20-32
Призначення побутова
Вага каміння (кг) 85-100
Ресурс використання (років) 10
Розміри В/Ш/Д (мм) 700/560/650
Вага (кг) 39
Гарантія (років) 1

Якщо ви шукайте обладнання для парної з об'єднання об'ємом 20-32 кубометрів, вам потрібна електрична піч EcoFlame з пультом управління. Електрокам'янка проста і надійна в експлуатації, вона захищена від впливу вологи і високої температури, що робить її безпечною.

Купивши EcoFlame SAM D-21 (21 кВт) в нашому онлайн магазин, ви отримуєте офіційну гарантію на 2 роки. За допомогою термодатчика і виносного пульта управління з цифровим дисплеєм, ви зможете створити ідеальний мікроклімат в парильні.

Для створення надійного і довговічного конвектора була використана нержавіюча сталь. Термін експлуатації обладнання становить понад 10 років. Електрокам'янка EcoFlame підходить не тільки для домашнього використання, вона також демонструє свої переваги в комерційній лазні чи сауні. Завдяки якісним ТЕНам, 60 кг каменю і приміщення будуть рівномірно прогріті протягом години. Серед інших «плюсів» обладнання варто відзначити простоту догляду і чищення.

Бажаючи облаштувати відмінну парну, вам однозначно потрібна електрокам'янка EcoFlame. Купити електричну піч для лазні та сауни ви зможете в нашому онлайн магазині.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок