Камінна топка Kratki ZuziaPF 16 кВт

Відкласти Порівняти
0
Артикул: 1094664109
Характеристики

Коэффициент полезного действия   —   70

Виды твердого топлива   —   Дерево|Брикеты|Дрова

Тип топки   —   Закрытая

Материал топки   —   Чугун

Водяной контур   —   Ні

Вес   —   149

Состояние   —   Новое

Ширина   —   652

Высота   —   810

Глубина   —   485

Диаметр дымохода   —   200

Вид топлива   —   Твердое

Способ открытия дверцы топки   —   Боковое открытие

Форма стекла топки   —   Прямое

Количество стекол в дверце   —   1

Наличие шибера   —   Так

Мощность номинальная   —   16

Вид топки   —   Традиционная топка

Зольник   —   да

Инструкция по эксплуатации   —   да

Режим работы топки   —   Длительное горение

583€/шт:
У наявності

Асортимент Kratki охоплює широкий спектр камінних топок, відповідних індивідуальним потребам клієнтів. Всі лінійки виробів пропонуються з різними варіантами і моделями скління: прямі, кутові, двосторонні топки, з панорамним і призматичним склом. Топки Kratki – прогресивні технологічні рішення та сучасний дизайн за максимальної видимості вогню. Завдяки високому ККД дрова, які горять в топках, віддають максимальну кількість енергії.
  Kratki Zuzia 16 кВт – чавунна камінна топка з боковим відкриттям дверцят і плоским склом. Чавунний дефлектор збільшує шлях диму, додатково зменшуючи його температуру. Топка має масивний захисний бар'єр, який запобігає випадання дров і захищає скло від пошкоджень. Містка камера згорання дозволяє зменшити кількість закладок дров.

Kratki Zuzia: простота експлуатації і надійність

Камінна топка Kratki Zuzia заробила широку популярність серед покупців з усієї Європи. У народі її прозвали «семисотка» за близький до 700 мм розмір фасаду по горизонталі. Дана модель має хорошу глибину закладки дров. Вона забезпечена товстими стінками з чавуну і димозбірник оптимальної висоти. Відгуки про камінної топки Kratki Zuzia підтверджують: це прекрасне поєднання ціни, тепловіддачі та якості. Маючи потужність 16 кВт, вона спокійно справляється з функцією єдиного і основного джерела опалення в середніх розмірів приміщеннях у холодну пору.

Особливості камінної топки безперервної дії

 1. Матеріал (сірий чавун марки 200), з якого вона виготовлена, здатний витримувати постійні температурні навантаження. Таким чином, топити її ви можете безперервно протягом доби.
 2. Модель обладнана вмонтованими дефлектором і заслінкою (іншими словами: шибером, каглой), що дозволяє регулювати тягу в димоході.
 3. Уплотнение между телом каминной топки и её дверкой, а также между дверкой и стеклом выполнено с помощью шнуров из графита. Все эти элементы оборудования дают возможность добиться максимально долгого горения для одной порции дров и, кроме того, их чистого сгорания (в экологическом плане).
 4. Литье всех элементов из чугуна выполнено с высокой точностью, толщина шва - не больше 2 мм. Стенки топки - не меньше 8 мм. Радиаторы же имеют высоту около 20 мм.
 5. Жаропрочное стекло Robax, которым снабжена каминная топка, имеет с лицевой стороны "воздушную подушку", что препятствует загрязнению его сажей.
 6. Для удобства эксплуатации изделие оснащено съемной ручкой, которая позволяет уберечься от ожогов. Дверка открывается на 180 градусов, а если возникает надобность - легко снимается.

  ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Стекло прямое
  Страна производитель Польша
  Мощность (кВт) 16 кВт
  Топливо дерево
  Гарантия 10 лет
  Диаметр дымоходной трубы 200 мм
  Вес 149 кг
  КПД 70 %
  Тип топки воздушная
  Материал топки чавун

 

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок