Invicta 700 Selenic

Відкласти Порівняти
Артикул: 81857473
320000 грн./шт:

Характеристики

Скло пряме
Габарити ВхШхГ 690х692х455 мм
Потужність 14 кВт
Тип топки повітряна
Паливо дерево
Гарантія 5 років
Діаметр димохідної труби 200 мм
Вага 137 кг
Підйомні двері немає
Матеріал топки чавун
Країна виробник Франція
ККД 72 %

 

Опис

Invicta 700 Selenic – найкраще для вашого каміна!

Топка для камінів Invicta 700 Selenic виробляється у Франції чавуноливарний завод Invicta, який був заснований ще в 1926 році. Виробництво має свою лабораторію, яка відзначена сертифікатом AFNOR, а продукція експортується в 20 країн. Низька вартість виробів без шкоди якості та дизайну досягається завдяки повному виробничому циклу на заводі-виробнику.

Деякі особливості топки Invicta 700 Selenic

Камінна топка Invicta 700 Selenic серед подібних виробів свого класу виділяється продуманою конструкцією: вона позбавлена всіх непотрібних елементів, через яких ціна на каміни часто штучно завищується. Модель має максимальну герметичність і гарантує тривале горіння. Після повного згоряння дров тепловіддача збільшується завдяки ребристим стінок.

Представлена модель відноситься до повітряним камінним топок, в яких основний теплоносій – повітря. У нагрітому стані він розподіляється по дому після проходження через проміжки між корпусом топки та її облицюванням.

Invicta 700 Selenic здатна прогріти приміщення великої площі та зберегти в них тепло до 10 годин. Вона обладнана так званою системою "чистого скла", яка запобігає утворенню нальоту з сажі і кіптяви. А знімний дефлектор, здатний затримувати тепло, допомагає досягти потужності до 16 кВт і коефіцієнта корисної дії до 72,4%.

Сфера застосування:

  • житлові приміщення;
  • дитячі дошкільні установи;
  • амбулаторії, поліклініки.

Не допускається встановлення топки в промислових і підсобних приміщеннях, в яких зберігаються горючі речовини.

Паливо, рекомендований до використання, - це в першу чергу дрова твердих порід деревини (дуб, бук, граб). Втім, підійдуть і м'які породи: тополя, береза, верба.

Утримайтеся від спалювання смолосодержащих порід деревини – сосни, ялини і т. п.

Купити топку Invicta 700 Selenic за прийнятною ціною і з доставкою ви зможете в нашім магазині. Тут ви отримаєте грамотні консультації та приємну співпрацю!

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок