Каминокомплекты

12 товаров
5.910UAН
178

Використовуючи електричний камін, ви будете нагрівати кімнату. Елемент легко повісити на стіну, тому ви можете самостійно зібрати його за допомогою включених елементів. Продукт в яскравих кольорах гармонійно поєднується із класичним інтер'єром. У пропозицію входять продукти з різними сильними сторонами.

ПРОИЗВОДИТЕЛЬ BLYSS
СТРАНА ПРОИЗВОДИТЕЛЬ Польша
8.134UAН
245

Електричний камін - це сучасний пристрій, завдяки якому ви можете правильно доглядати за тепло в приміщенні та забезпечити затишну атмосферу. Продукт може бути встановлений будь-де, відповідно до потреб користувачів. Камін використовує технологію Optiflame, що забезпечує високу якість зображення вогню, навіть якщо функцію нагрівання вимкнено.

ПРОИЗВОДИТЕЛЬ EWT
СТРАНА ПРОИЗВОДИТЕЛЬ Польша
8.466UAН
255

Представлений електричний камін - сучасний пристрій, завдяки якому ви будете дбати про затишний характер інтер'єру. Продукт використовує технологію Optiflame, що забезпечує незмінну якість зображення полум'я, навіть якщо параметр опалення вимкнений. Пристрій обладнано термостатом, який забезпечує вільне керування енергією опалення.

ПРОИЗВОДИТЕЛЬ EWT
СТРАНА ПРОИЗВОДИТЕЛЬ Польша
8.499UAН
256

Представлений тут електричний камін - це декоративний та практичний елемент дизайну інтер'єру. Завдяки йому, що ви можете швидко піклуватися про затишну атмосферу, а також забезпечити приємне тепло протягом холодних днів. Електричний камін разом з корпусом створюють ефективне ціле, яке підходить як до сучасного, так і для традиційного стилю номерів.

ПРОИЗВОДИТЕЛЬ EWT
СТРАНА ПРОИЗВОДИТЕЛЬ Польша
9.794UAН
295

Електричний камін Harmony прекрасно працює як декоративний елемент, так і як нагрівальний елемент. Його зовнішня частина була покрита фанерированной дошкою з МДФ, що чудово відображає натуральний малюнок дерева, що ще більше підкреслює елегантний характер пристрою. Крім того, камін має регульовану потужність опалення, тому ви можете легко регулювати температуру відповідно до поточних потреб.

ПРОИЗВОДИТЕЛЬ EWT
СТРАНА ПРОИЗВОДИТЕЛЬ Польша
9.860UAН
297

Ви знаєте, що електричний камін має як практичну, так і декоративну функцію? Пристрій дозволить нагріти інтер'єр, а симуляція полум'я підкреслить елегантний вигляд вітальні. Модель, яка живиться від електрики для правильної роботи, не вимагає підключення до димоходу, тому вона буде ідеальною не тільки в квартирі, але і в літньому будинку.

12.782UAН
385

Електричний камін - це сучасне пристрій, завдяки якому ви можете піклуватися про тепло та затишну атмосферу в спальні, вітальні або гостьовій кімнаті. Продукт можна встановлювати будь-де, відповідно до потреб побутової техніки. У пристрої використовується сучасна технологія Optiflame, що забезпечує незмінний вигляд полум'я незалежно від вибору режиму нагрівання.

14.210UAН
428

Електричний камін призначений для dogrzaniu кімнати в квартирі або офісі, і його чарівної елегантність корпус шпону горіхового дерево кольору відмінно підкреслює класичний характер інтер'єру. Пристрій має ефект полум'я незалежно від режиму нагріву, захисту від перегріву та дистанційного керування.

ПРОИЗВОДИТЕЛЬ EWT
СТРАНА ПРОИЗВОДИТЕЛЬ Польша
16.932UAН
510

Завдяки електричному камінові в кімнату можна зайти в затишну атмосферу. У пристрої використовується технологія Optiflame, що забезпечує незмінну якість зображення полум'я незалежно від обраного режиму нагрівання. Продукт оснащений вентилятором та термостатом, що дозволяє вільно регулювати теплову енергію пристрою.

Цвет Черный
ПРОИЗВОДИТЕЛЬ EWT
СТРАНА ПРОИЗВОДИТЕЛЬ Польша
17.231UAН
519

Завдяки електричному каміні можна дбати про затишну атмосферу в приміщенні. Пристрій був оснащений технологією Optiflame, що робить зображення полум'я вражає своєю якістю, незалежно від режиму нагріву. Світле та сучасне житло в білому кольорі ідеально підходить до сучасного стилю номерів.

17.994UAН
542

Представлений тут електричний камін - це продукт, який дозволяє вам дбати про тепло та затишний характер інтер'єру. Завдяки сучасній технології Optifame, висока якість зображення полум'я не зміниться в результаті зміни режимів опалення. Імітаційний бетонний корпус чудово вписується в сучасний дизайн інтер'єру, підкреслюючи їхній характер.

ПРОИЗВОДИТЕЛЬ EWT
СТРАНА ПРОИЗВОДИТЕЛЬ Польша