МІКРОПРОЦЕСОРНИЙ КОНРОЛЕР ДЛЯ КАМІНА MSK 100

Відкласти Порівняти
Артикул: 477924521
113 грн./шт:

ОПИС МІКРОПРОЦЕСОРНИЙ КОНРОЛЕР ДЛЯ КАМІНА MSK Ø 100

Переваги

Мікропроцесорний контролер каміна з заслінкою Ø 100. Контролюється температура повітря, нагрітого за рахунок топки або температура води у водяному контурі. Його завданням є дозування за допомогою електронної дросельної заслінки холодного повітря для горіння) з вулиці в камеру згоряння, таким чином, щоб воно було максимально ефективним, зберігаючи при цьому задане значення контрольованої температури.

Завдяки його використанню, ми можемо заощадити до 30% деревини, і вже після 2 місяців використання повернути нам гроші за його придбання.

Функції драйвера:

- управління двома насосами опалення і одним пристроєм, наприклад, турбіною або освітленням

- управління турбіною з каміном

- точне дозування повітря для горіння

- захист від перегріву

- відключення подачі повітря в разі відключення живлення

- звукові попередження.

 

До складу набору входить:

- мікропроцесорний контролер

- датчик температури з силіконовим кабелем довжиною 2,5 м

- дросельна заслінка із сервоприводом.

Заслінка має спеціальну прокладку, завдяки якій гарантується повне відключення подачі повітря зовні повністю. Після припинення горіння в топці контролер автоматично закриває приплив холодного повітря ззовні, завдяки чому не відбувається миттєве охолодження топки і квартири.

УВАГА! В камінах у версії чавунної датчик не може бути розташований на вкладі, так як під впливом температури він може розплавитися.

Управління дизельним або газовим котлом в системі з каміном відбувається автоматично. Якщо ми почнемо топити камін, то автоматика відзначить підвищення температури в будинку, а, отже, відключить дизельне робочийий або газовий котел до тих пір, поки ми не перестанемо топити камін. Вночі, коли вже закінчуються дрова в каміні, і почне падати температура, автоматично включитьсядизельне робочийий або газовий котел.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Діаметр 100 мм
Гарантія 5 років
Країна виробник Польща

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок