Монтаж

У наявності Артикул: 1083251111
1440 грн.

Монтажні елементи для камінів

Стабільна працездатність теплотехніки залежить від злагодженості всіх елементів системи та правильного монтажу. Вибираючи камін або піч як джерело тепла для будинку, не всі вникають у суть процесів, але навіть перехідники для подачі холодного повітря виконують важливі функції керування температурним режимом.

Для того щоб зробити хорошу та надійну опалювальну систему, яка прослужить не один рік і буде зручною в експлуатації, слід правильно підібрати матеріали та окремі елементи монтажу. Так, шибери є важливими елементами при облаштуванні каміна. Елемент є відкидною заслінкою, що встановлюється в печах, димоходах для повного або часткового перекриття повітря для регулювання тяги.

Асортимент комплектуючих для камінів

Ефективне функціонування вашого каміна залежить не тільки від проекту системи димоходу, а й від комплектуючих та якісної ізоляції. Крім естетичної досконалості форм каміна, важливою є висока тепловіддача опалювальної системи.

Якщо вам складно самостійно визначитись, які потрібні елементи для монтажу та які комплектуючі підійдуть для того чи іншого приміщення, наші спеціалісти допоможуть у цьому. Також у нашому інтернет-магазині можна вигідно купити біокамін або електрокамін, а також наступні комплектуючі для монтажу:

  • Димарі з нержавіючої сталі. Продаж труб для димоходу передбачає одношарові вироби зі сталі, нержавіючі гофровані та сендвіч-труби. Вартість димоходів з нержавіючої сталі відносно невисока, при цьому вироби витримують високі температури, абсолютно інертні до будь-яких видів хімічної дії.

  • Ізоляційні матеріали. Механічні властивості ізоляційних матеріалів підвищать КПД опалювальної системи. Правильна теплоізоляція камінів надійно захистить займисті матеріали від тління та займання. У цій категорії товарів представлена ​​базальтова вата, термоскотч, теплоізоляційні плити.

  • Долот адаптер. Необхідний для подачі холодного повітря в камеру згоряння окремими каналами на задню стінку, зольник та скло з регулюванням. Купити в Україні долот адаптер ви можете за допомогою нашого сайту. У нас ви знайдете адаптери для подачі холодного повітря для камінних топок: W16, W17.

  • Камінні решітки SAVEN. Моделі представлені варіаціями з жалюзі та без, а також прямі та кутові. Замовити решітку для каміна в чорному, бежевому, графітовому, білому або кремовому кольорі.

  • Коліно для сталевих труб. Виготовлені з нержавіючої сталі, дані вироби мають довгий термін служби. Відведення димоходу може мати різні розміри та градуси кутів. Модель 90 градусів з оцинкованої сталі складається з трьох частин, що дозволяє змінювати конфігурацію димоходу на дев'яносто градусів. В асортименті коліна на 45, 60 градусів, а також 4-х секційні (з можливістю виставити кут до 120°).

  • Подставка для каміна та печі. Призначена для захисту підлогового покриття та пожежної безпеки. Легко збирається, має ніжки, що регулюються, що зручно при виставлянні камінної топки за рівнем.

  • Елементи розподілу гарячого повітря. У даній категорії ви знайдете утеплені рукави (терморукав), скотч та хомути з алюмінію, виходи під решітки. 

  • Перехідники редукція. Вироби виконані з металу, призначені для підключення камінних топок та печей до димоходу.

  • Розети. Необхідні для встановлення захисту димоходу від проникнення атмосферних опадів. Є гумові та сталеві вироби.

  • Трійник для пластикових та металевих труб. Жаростійкі комплектуючі використовуються для підключення камінних топок до димоходу.

В даному розділі представлені якісні комплектуючі для встановлення каміна. У нас ви можете купити дросельні заслінки за доступними цінами, труби, теплообмінник для печі ціна якого цілком доступна, а також інші необхідні елементи для монтажу.

Вигідна купівля монтажних елементів для камінів та печей

Шукаєте найкращий магазин камінів? У нас представлений величезний асортимент різноманітної опалювальної техніки, електрокаміни, біокаміни, комплектуючі та аксесуари до них. Замовити можна замовити димарі та багато інших якісних товарів з каталогу.

З будь-яких питань щодо представленого асортименту, характеристик, скільки коштує встановлення каміну, звертайтеся до наших фахівців. Вони оперативно проконсультують, нададуть вичерпну інформацію та допоможуть зробити оптимальний вибір.

Зворотний дзвінок