Пилосос MacAllister S M 20 л

Відкласти Порівняти
Артикул: 1102090962
50 грн./шт:
  • функція повітродувки
  • аксесуари в комплекті
  • для вологого та сухого пилососу

Прибирання майстерні - складні завдання. Однак завдяки нашій пропозиції це може стати простішим. Пилосос для семінарів MacAllister S / M - це продукт, призначений для очисних робіт у майстернях і виробничих залах. Висока потужність та ефективність дозволяють швидко справлятися з навіть дуже великими поверхнями. Пилосос також обладнань функцією повітродувки, що робить його придатним для прибирання саду чи під'їзної частини.

Довжина упаковки

32,5 дів

Висота упаковки

60 см

Ширина упаковки

32,5 дів

Вага брутто

7,5 кг

Розміри виробу

висота 51 х ширина 31 див

Довжина кабелю

5,5 м

Ємність в літрах

20 л

Технічні та функціональні параметри

Області застосування

очисні роботи

Максимальна потужність

1100 Вт

продуктивність

2,83 м3 / хв

Тиск вакууму

20 кПа

Зміст набору

3 × пластиковий стрижень, шланг діаметром 2,4 мх 32 мм, мішок для фільтру, стандартна вставка, пінофільтр, насадка для підлоги 250 мм, насадка для щілини

 

 

Бруд, що утворюється в майстернях, важко або навіть неможливо видалити традиційними пилососами. Тому, якщо ви шукаєте рішення спеціальних завдань, вам слід перевірити нашу пропозицію. Ви знайдете серед іншого майстер-пилосос MacAllister S / M 20 л. Це виріб, призначений для очищення робіт в майстернях. Він також працює в невеликих виробничих залах. Його потужність та ефективність дозволяють швидко боротися з брудом. Пилосос майстерні MacAllister S / M також має функцію повітродувки. Це означає, що ви також можете використовувати його для чищення робіт на вулиці. Поряд із продуктом ви отримуєте набір необхідних аксесуарів для полегшення очищення. У комплект входять пластикові стрижні, шланг, а також мішок і фільтрувальні картриджі. Продукт має дворічну гарантію.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок